ALEXANDRIA SUPER FIRST MINUTE - LÉTO 2016

CK ALEXANDRIA – SUPER FIRST MINUTE – LÉTO 2016

V rámci obchodní spolupráce s CK Alexandria Vám nabízíme na našich stránkách možnost rezervovat zájezdy, které jsou aktuálně v nabídce v rámci katalogu SUPER FIRST MINUTE 2016 za ty nejvýhodnější ceny!

Nabídka Super First Minute 2016 nabízí jedinečnou možnost nákupu zájezdů se „Zárukou nejnižší ceny“!
„Záruka nejnižší ceny“ Vám poskytuje jistotu, že je Vaše cena opravdu nejvýhodnější, tedy nižší než ceny se všemi časovými či akčními slevami a dokonce i nižší než ceny Last minute! Zárukou nejnižší ceny Vám garantujeme, že pokud si koupíte zájezd z nabídky Super First Minute a najdete stejný zájezd (shodný se zájezdem ve Vaší Smlouvě o zájezdu) kdykoli až do Vašeho odjezdu v naší nabídce levněji, vyplatíme Vám rozdíl mezi cenou, kterou jste zaplatili a cenou nabízenou a navíc přidáme 500 Kč!

Ceny v katalogu „Super First Minute – léto 2016“ jsou platné pouze do 30. listopadu 2015.

Při zakoupení zájezdu z katalogu „Super First Minute – léto 2016“ je cena konečná, nebude se měnit, dojde-li ke zvýšení ceny za dopravu včetně cen pohonných hmot nebo plateb spojených s dopravou, které jsou zahrnuty v ceně zájezdu, a ani, dojde-li ke zvýšení směnného kursu české koruny použitého pro stanovení souhrnné ceny.

Na zájezdy uvedené v katalogu „Super First Minute – léto 2016“ nelze uplatnit žádnou jinou slevu.

Při úhradě zájezdu z katalogu „Super First Minute – léto 2016“ nelze akceptovat hodnotové poukázky (např. Sodexo apod.) nebo slevové kupony (výjimku tvoří šeky ALEXANDRIA Bonus Klubu, které lze uplatnit).

Záloha činí 50% ze souhrnné ceny zájezdu. Doplatek souhrnné ceny zájezdu musí naše CK obdržet nejpozději 30 dní před stanoveným odjezdem.

Při zakoupení zájezdu z katalogu „Super First Minute – léto 2016“ můžete počítat se všemi dalšími výhodami, jako jsou ve vybraných místech slunečníky zdarma, dětské kluby, dětský all inclusive či české animační programy zdarma.

Dětské slevy
Nabízíme pro Vaše ratolesti pobyt nebo pobyt a stravu (ve vybraných hotelech i all inclusive) ZDARMA, se zvýhodněnou letenkou, případně u vlastní dopravy nabízíme opět ve vybraných hotelech pro dítě pobyt nebo pobyt a strava zdarma.

Novomanželské slevy
Máte maximálně 6 měsíců od svatby? Blahopřejeme vám. Darujeme vám slevu 12% (na letecké zájezdy z katalogu Léto 2015), rádi vám také zorganizujeme svatbu v zahraničí. Sleva nelze sčítat s ostatními slevami.

NABÍZENÉ DESTINACE, hotely  a ceny z katalogu Super First Minute – léto 2016 najdete níže pod odkazy: (Kliknutím na destinaci se dostanete na nabídku konkrétních hotelů CK ALEXANDRIA, hotely postupně doplňujeme).

BULHARSKO Carevo,  Djuni, Kiten, Lozenec, Nesebr, Obzor, Primorsko, Slunečné Pobřeží, Sozopol, Svatý Konstantin, Zlaté Písky

ŘECKO - Korfu, Kos, Kréta, Lefkada, Rhodos, Samos, Santorini, Thassos, Zakynthos

TURECKO - Alanya, Belek, Kemer, Lara, Side

ŠPANĚLSKO Costa Brava, Mallorca, Menorca

KYPR Agia Napa, Protaras

ITÁLIE - Ischia, Kalábrie, Lignano, Rimini, Sicílie

MALTA - Cirkewwa, Mellieha

CHORVATSKO Severní Dalmácie, Střední Dalmácie

EGYPT - Hurghada, Marsa Alam

MAĎARSKO - Balatonfüred, Hévíz

SLOVENSKO - Bešeňová

SLOVINSKO - Bled, Moravské Toplice

 

 

CK Alexandria - super first minute - léto 2016